Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Finał BLS 2017

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Finał BLS 2017

Ostatnie zawody tegorocznej edycji Bartoszyckiej Ligi Strzeleckiej odbyły się 16 grudnia 2017 r. tradycyjnie na strzelnicy Mechaniaka w Bartoszycach. Jak zawsze w końcówce ligi, na strzelnicy pojawili się autentycznie interesujący się strzelectwem sportowym a nie tylko walczący o czołowe lokaty w klasyfikacji. Tym razem zawody odbyły się wyjątkowo w sobotę a uczestnicy musieli zadowolić się strzelaniem z pneumatyków zamiast kbks.

W związku ze zbliżającymi się świętami nastrój uczestników i wystrój strzelnicy był dostosowany do okoliczności. Była więc miła atmosfera, chociaż walczono o każdy punkt. Niestety po rocznej eksploatacji karabinki sprawiały trochę problemów niektórym uczestnikom. Nie wpłynęło to jednak na kolejność w klasyfikacji końcowej zawodników z pierwszej trójki.
Najlepszy wynik uzyskał  Patryk Olszewski /135 pkt./ przed Danielem Olender /131 pkt./ i Pawłem Drozdowskim / 121 pkt./. Klasyfikację całoroczną wygrał Daniel  Olender /dawny reprezentant szkoły/ przed Piotrem Tymcio /po pięciu latach treningu/ i Mateuszem Kozłowskim /trzy lata treningu/. Czwarte miejsce na rzecz Patryka Olszewskiego / drugi rok treningów/ stracił Piotr Słowikowski / w przeszłości medalista ligi i wielu innych zawodów/. Gratuluję wszystkim osiągniętych wyników i życzę dalszych sukcesów w tym pięknym sporcie.
Wyniki zawodów:

Lokata

Nazwisko i imię

Pkt

Lokata

Nazwisko i mię

Pkt.

1

Olszewski Patryk

135

6

Łokuciejewska Ewa

92

2

Olender Daniel

131

7

Słowikowska Marcela

91

3

Drozdowski Paweł

121

8

Kozłowski Mateusz

86

4

Tymcio Piotr

118

9

Słowikowski Piotr

69

5

Drozdowska Grażyna

112

10

Drozdowski Kacper

66

Klasyfikacja końcowa:
1. Olender Daniel - 1219 pkt.
2. Tymcio Piotr - 1175 pkt.
3. Kozłowski Mateusz - 1019 pkt.
4. Olszewski Patryk -   988 pkt.
5. Słowikowski Piotr -   923 pkt.
6. Drozdowski Paweł -  701 pkt.

 

Czołowa trójka otrzymała okolicznościowe statuetki  i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta w Bartoszycach. Dziękujemy

Template by TFJ Joomla 3 Templates and template sponsor: Lombard Warszawa.

Do góry