Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Komunikat strzelecki nr 5/2018

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

Komunikat  strzelecki nr 5/2018

Jednym ze sposobów uczczenia w Bartoszycach pamięci  poległych w walce o wolną Polskę były zawody strzeleckie organizowane z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.
Z zaproszenia LOK Bartoszyce  i ZSP nr 1. na otwarte strzelanie, które odbyło się 3.03.2018r./sobota/ o godz.11.00 , tradycyjnie na strzelnicy Mechaniaka, skorzystała niewielka grupa mieszkańców naszego miasta.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwie konkurencje:  strzelanie z karabinka  sportowego /kal.5,6 mm./ na dystansie 25 m. w dwóch postawach -leżącej i klęczącej.
            Zawodnicy oddali po 3 strzały próbne i 5 ocenianych w każdej postawie. Najlepszym po dwóch konkurencjach został niespodziewanie Janusz Stolarkiewicz /45+39 = 84 pkt./ wyprzedzając tylko większą liczbą dziesiątek Kacpra Drozdowskiego /43+41 = 84 pkt./ oraz trzeciego Pawła Drozdowskiego /42+37=79 pkt./.
Wszyscy otrzymali medale ufundowane przez ZR LOK w Bartoszycach. Gratulujemy uczestnikom wyników i uhonorowania pamięci żołnierzy poległych.

                                                                                               Janusz Stolarkiewicz        

Template by TFJ Joomla 3 Templates and template sponsor: Lombard Warszawa.

Do góry