Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Komunikat z turnieju strzeleckiego pn. „Pojedynek Grunwaldzki”

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Komunikat z turnieju strzeleckiego pn. „Pojedynek Grunwaldzki”

Nawiązując do największej i zwycięskiej Polskiej Victorii z 1410r. , LOK Bartoszyce wspólnie z ZSP nr1, Urzędem Miasta i Starostwem Powiatowym w Bartoszycach zorganizował zawody strzeleckie pn. Pojedynek Grunwaldzki.  

Pomimo sezonu urlopowego w dniu 15 lipca 2018r. na strzelnicy Mechaniaka pojawiło się 16 osób nie tylko z naszego powiatu, rywalizując w trzech konkurencjach o medale i puchary. Było więc strzelanie z broni pneumatycznej i kbks-u a sześciu najlepszych zmierzyło się w ostatniej konkurencji jaką był pojedynek strzelecki.

    W strzelaniu z karabinka pneumatycznego najlepszy był Mateusz Kozlowski przed Kingą Rzepecką i Małgorzatą Słowikowską. Konkurencję strzelecką z kbks-u w postawie leżącej wygrał Kacper Drozdowski pokonując Janusza Stolarkiewicza i Piotra Słowikowskiego. Gorszy wynik Małgorzaty Słowikowskiej w drugiej konkurencji sprawił, że nie znalazła się w finałowej szóstce, która walczyła w pojedynku strzeleckim. Należało w nim pokonać wszystkich konkurentów w bezpośrednim starciu strzelając do tzw. biathlonek .
Ostatnią konkurencję niespodziewanie dla wszystkich i samego siebie wygrał Janusz Stolarkiewicz przed Mateuszem Kozłowskim i Kingą Rzepecką. Jednak to Mateusz Kozłowski cieszył się ze zwycięstwa w całym turnieju odbierając z rąk Starosty/fundatora pucharów/ okazały puchar za I miejsce. Puchar za drugie miejsce odebrała Kinga Rzepecka a za trzecie Janusz Stolarkiewicz. Medalami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta nagrodzono najlepszą trójkę w każdej konkurencji. Dziękujemy fundatorom nagród.
Wyniki zawodów:

nazwisko i imię

pneumatyk

Kbks

pojedynek

suma

ms

pkt

m.

pkt

m.

pkt

m.

Kozłowski Mateusz

40

I

25

VI

15

II

80

I

Rzepecka Kinga

37

II

28

IV

12

III

77

II

Stolarkiewicz Janusz

21

 

33

II

18

I

72

III

Drozdowski Kacper

26

VI

37

I

6

V

69

IV

Słowikowski Piotr

27

V

32

III

9

IV

68

V

Drozdowski Paweł

28

IV

28

V

3

VI

59

VI

Słowikowska Małgorzata

30

III

12

     

42

VII

Tereszczuk Joanna

19

 

19

     

38

VIII

Tereszczuk Paulina

15

 

19

     

34

IX

Tereszczuk Julia

17

 

16

     

33

X

Prokocki Wojciech

8

 

15

     

23

XI

Butniewicz Anna

13

 

7

     

20

XII

Drozdowska Grażyna

6

 

10

     

16

XIII

Słowikowska Maja

16

 

0

     

16

XIV

Tereszczuk Marcin

2

 

13

     

15

XV

Kania Mateusz

14

 

0

     

14

XVI

Dziekujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym ważnym wydarzeniu. Gratulujemy wyników i zapraszamy do udziału w innych działaniach realizowanych w ramach Akcji Lato z LOK 2018, Najbliższe zawody odbędą się 15 sierpnia na strzelnicy wojskowej.

                            Janusz Stolarkiewicz

Template by TFJ Joomla 3 Templates and template sponsor: Lombard Warszawa.

Do góry