Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Filtr
 • Nieoficjalna próba bicia rekordu

  Komunikat z zawodów strzeleckich z okazji nieoficjalnej próby
  Bicia Rekordu Guinnessa

  Piękna pogoda towarzyszyła uczestnikom nieoficjalnej próby Bicia Rekordu Guinnessa w jednoczesnym strzelaniu z pistoletów pneumatycznych, która odbyła się 21 maja 2016r. w Bartoszycach na terenie ZSP nr 1 przy ul. Limanowskiego. Impreza była organizowana przez SKS LOK przy ZSP nr.1 w Bartoszycach, LOK Lidzbark Warmiński i Urząd Miasta w Bartoszycach.

 • Komunikat z V turnieju BLS 2016

  Komunikat z V turnieju BLS 2016

  W dniu 10 maja 2016r. odbył się kolejny turniej Bartoszyckiej Ligi Strzeleckiej. Zawodnicy strzelali z karabinka pneumatycznego w postawie leżącej oddając 3 strzały próbne i 10 ocenianych.                                        

 • Zawody strzeleckie z okazji "Majowego Tygodnia Patriotycznego"

  Komunikat z zawodów strzeleckich z okazji „Majowego Tygodnia Patriotycznego”

  W dniu 4 maja 2016r na strzelnicy ZSP nr 1 odbyły się zawody strzeleckie z kbks i karabinka pneumatycznego. Zawody miały charakter otwarty  a uczestnicy po raz pierwszy strzelali w postawie leżącej z kbks do figury bojowej oraz karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Jak na dzień powszedni i porę dnia stawiła się spora grupa chętnych. Wielu odwiedziło strzelnicę po raz pierwszy. W tej grupie znalazł się również burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski. Była również liczna grupa gimnazjalistów nie tylko z Bartoszyc.

Template by TFJ Joomla 3 Templates and template sponsor: Lombard Warszawa.

Do góry